přeskočit navigaci / na obsah
Mapa webu Kontakt ASCONA s.r.o. - úvodní stránka

ASCONA s.r.o. - kvalitní účetní služby, dlouholetá zkušenost, osobní přístup a zastupitelnost

Ascona

Obsah:

CENOVÁ NABÍDKA - platíte pouze za to, co dodáte
k zpracování

Na základě Vašeho zájmu Vám rádi sestavíme individuální nabídku, která nebude paušálem, ale bude vycházet ze skutečně požadovaného množství zpracovaných účetních dokladů. Nabídka bude záviset na požadovaném typu služeb (podvojné účetnictví nebo daňová evidence), na počtu účetních dokladů s rozlišením na faktury placené převodem z účtu a v hotovosti, ostatních především pokladních dokladů a interních dokladů, počtu položek na výpisech z běžného účtu a počtu zaměstnanců.

Cena za vedení podvojného účetnictví vychází z množství zpracovaných účetních položek. Přitom platí, že každý řádek je účetní položkou a účetní doklad může mít i více položek v závislosti na složitosti účtování.

Cena za vedení daňové evidence vychází z množství zpracovaných řádků v peněžním deníku. Zde platí zásada, že na jednom řádku je uvedeno jak zpracování dokladu, tak i jeho úhrada.

Abychom Vám mohli sdělit cenu konečnou je již nutné pouze přičíst cenu za zpracování vašich přiznání.

 
 

Výhody externí firmy  l   Podvojné účetnictví  l   Daňová evidence  l   Personalistika a mzdy  l   Ekonomické, účetní a daňové poradenství